ASIC

Application-Specific Integrated Circuit، یک تراشه مدار مجتمع است که برای یک ‘هدف خاص’ طراحی شده است. ASIC های موجود در تجهیزات شبکه وظیفه سوئیچینگ و مسیریابی بسته ها را بر عهده دارند و سرعت ارسال بالایی را نسبت به پردازنده های معمول در اختیار قرار می دهند. یک ASIC به معنای کلی منحصر به شبکه نیست. بسیاری از دستگاه های الکترونیکی از آنها برای اهداف خاصی استفاده می کنند.

Cold Patch

Cold Patch، نیاز به بارگذاری مجدد سرد سیستم در حین فعال سازی دارد. بارگذاری مجدد سرد، بارگذاری مجدد کامل سیستم عامل است. این عمل بر جریان ترافیک در طول مدت زمان بارگیری مجدد (~5 دقیقه) تأثیر می گذارد. این بارگذاری تضمین می کند که تمام فرآیندها با کتابخانه ها و فایل های صحیحی که به عنوان بخشی از SMU مربوطه نصب شده اند شروع شوند. 

Endpoint

به هر دستگاه متصل به شبکه مانند رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، چاپگرها یا سایر سخت‌افزارهای تخصصی مانند پایانه‌های فروش (POS) و اینترنت اشیا (IoT) اشاره دارد. این اصطلاح به طور خاص به سخت افزار متصل به اینترنت که در شبکه TCP/IP یافت می شود، اطلاق می شود.

FRU

Field-Replaceable Unit، در سخت‌افزارهای الکترونیکی، به‌ویژه سیستم‌های کامپیوتری، یک مدار یا قطعه‌ای است که می‌تواند به سرعت و به راحتی توسط کاربر یا یک تکنسین جدا شود و بدون نیاز به ارسال کل محصول یا سیستم به تعمیر، جایگزین گردد.

Hot Patch

پشتیبانی از hot patching به SMU اجازه می دهد تا بلافاصله پس از فعال سازی، بدون بارگذاری مجدد سیستم، موثر باشد. پس از اینکه SMU اعمال شد، تغییرات در حین بارگذاری های مجدد و متعدد، پایدار است. دراین روش  SMUحاوی داده هایی است که تمام فرآیندهایی را که برای فعال‌سازی SMU نیاز به راه‌اندازی مجدد دارند را فهرست می‌کنند. هر فرآیند در این لیست یکی یکی مجدداً راه‌اندازی می‌شود تا زمانی که SMU به طور کامل اعمال شود.

IBN

Intent-Based Networking، نوعی از مدیریت شبکه است که هوش مصنوعی (AI)، هماهنگ سازی شبکه و یادگیری ماشینی (ML) را برای خودکارسازی وظایف مدیریتی به کار می گیرد. هدف IBN کاهش پیچیدگی ایجاد، مدیریت و اعمال سیاست های شبکه و کاهش کار انجام شده توسط نیروی انسانی در مقایسه با مدیریت پیکربندی سنتی است.

SMU

Software Maintenance Upgrade، بسته ای است که می تواند بر روی یک سیستم نصب شود تا یک مشکل امنیتی را در یک نرم افزار برطرف سازد. یک بسته SMU برای هر نسخه و مختص پلتفرم مربوطه است.